preloader

شرایط استفاده و حریم کاربران

شرایط استفاده و حریم کاربران سایت صنایع خزر لاکان و آراسته:

کاربر محترم با توجه به اینکه ورود شما به ‏‌سایت خزر لاکان و آراسته، استفاده از آن به هر شکل از قبیل استفاده از خدمات و یا ثبت سفارش به معنای آگاه بودن و قبول شرایط و قوانین استفاده از سایت می باشد ، خواهشمند است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

 • قوانین و مقررات عمومی :
  رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده رویه و اصول صنابع خزر لاکان و آراسته می باشد . در صورت تغییر در قوانین مندرج و رویه‏‌های صنابع خزر لاکان و آراسته مراتب متعاقبا در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

صنابع خزر لاکان و آراسته مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام کند و در صورت لزوم فروش خود را متوقف کند . همچنین کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال خواهد شد. حق قطع فروش تمامی محصولات یا قسمتی از آنها به هر دلیلی مانند به پایان رسیدن موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای صنابع خزر لاکان و آراسته مجاز می باشد.

 • خرید الکترونیکی :
  خرید الکترونیکی مانند هر داد و ستدی نشان دهنده عقد یک قرارداد بین فروشنده و خریدار می باشد با این تفاوت که این نوع قرارداد میان فروشگاه و کاربر در محیط الکترونیکی منعقد می گردد.

در خرید از فروشگاه الکترونیکی کاربر پس از جستجو و انتخاب کالای مورد نظر و بررسی آن نسبت به ثبت سفارش الکترونیکی آن اقدام نموده که پس از انتخاب نحوه پرداخت وجه و ارسال ، کالا به دست کاربر می رسد .

کاربر پس از انتخاب محصول خود می بایست نسبت به ثبت سفارش آن در وب سایت  اقدام نماید . ثبت سفارش به معنی اعلام تایید کالای در خواستی از سوی کاربر به صنابع خزر لاکان و آراسته می باشد .
انجام مراحل فوق در صورتی که کاربر اقدام به ثبت نام در وب سایت صنابع خزر لاکان و آراسته کرده باشد تنها یکبار صورت می پذیرد در غیر این صورت و در شرایطی که کاربر از گزینه مهمان استفاده نماید موظف به وارد نمودن تمامی مشخصات فوق در هر بار خرید از وب سایت صنابع خزر لاکان و آراسته می باشد . لازم بذکر است ثبت نام در وب سایت صنابع خزر لاکان و آراسته علاوه بر تسهیل در عملیات ثبت سفارش مزایای دیگری مانند اطلاع از جشنواره ها و فروش های ویژه و برقرای ارتباط با فروشگاه به منظور خبر رسانی در سایر موارد را دارا می باشد .

تمامی اطلاعات وارد شده توسط کاربران در هنگام ثبت نام نزد وب سایت صنابع خزر لاکان و آراسته محفوظ می ماند در همین راستا صنابع خزر لاکان و آراسته از خریداران خود تقاضا دارد به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و ضرر و زیان برای کاربر در هنگام ثبت سفارش ، اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند.

 قیمتِ محصولی که موجود نباشد و کاربر به صورت آنلاین از سایت صنابع خزر لاکان و آراسته سفارش دهد به صورت حدودی می باشد و در زمان آماده شدن محصول، قیمت دقیق محصول به شما اعلام خواهد شد. باتوجه به وزنِ محصولِ ساخته شده قیمت نیز متغیر می باشد. درصورتی که کاربر مبلغی بیشتر از مبلغ تمام شده پرداخت کرده باشد، مابه التفاوت آن عودت داده خواهد شد و اگر هزینه ی سفارش بیشتر شود توسط خریدار پرداخت می گردد. لازم به ذکر است که کالای سفارشی با قیمت طلای روز تحویل کالا محاسبه می شود.

 • کالاهای پیش سفارش:

  لازم به ذکر است برای ثبت سفارش کالاهای ناموجود باید تماس حاصل فرمایید.

کلیه کالاهای سفارش شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط کارشناسان خزر لاکان و آراسته کنترل گردیده و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد .
کالاها در بسته بندی های استاندارد و ایمن به مشتریان تحویل می گردد . مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( مانند پارگی و … ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد ، از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند  و موضوع را به بخش خدمات پس از فروش سایت اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند . در غیر این صورت کاربر با امضا رسید دریافت کالا صحت مرسوله را تایید نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود صلب می نماید.باید توجه داشته باشید که قیمت نهایی بر اساس مظنه طلا در روز تحویل کالا محاسبه می گردد.

ارسال محصولات در وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته با توجه به شهر مورد نظر کاربر می باشد. در تهران توسط پیک وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته و در شهرستانها توسط پست پیشتاز  می باشد.
در صورت ارسال با پست پیشتاز،مشتریان عزیز برای پیگیری مرسوله خود می توانند به وب سایت اداره پست مراجعه کنند. تمامی مسئولیت تحویل کالا به عهده اداره پست می باشد.

لازم به یادآوری می باشد که مشتریان محترم حتما در هنگام تحویل کالا از پیک نسبت به سالم بودن بسته بندی اطمینان کامل حاصل نمایند و سپس رسید دریافت کالا را امضا نمایند.

تمام تلاش تیم وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته مبنی بر ارسال مناسب و تحویل سالم کالا می باشد ،در صورت نیاز کلیه خسارات ناشی از بروز مشکل و هر گونه حادثه در تحویل و حمل و نقل کالا به عهده وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته خواهد بود.

وب سایت صنایع خزر لاکان در راستای سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان خود ،کلیه محصولات ارسالی از طریق پیک در شهر تهران را حداکثر ظرف مدت 24 ساعت کاری در اختیار کاربران قرار می دهد و سفارش کاربران ساکن شهرستان ها ،حداکثر ظرف مدت 48 ساعت کاری برایشان پست خواهد شد و حداکثر طی 72 ساعت کاری به دست مشتریان خواهد رسید.

جهت رفاه حال مشتریان وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته ضمانت تعویض 7 روزه کالا را در اختیار آنان قرار داده است بدین معنی که مشتریان پس از تحویل کالا 7 روز فرصت خواهند داشت که در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد باشد، وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته نسبت به تعویض کالا اقدام نماید چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه به اتمام رسیده باشد ، مشتریان می توانند درخواست کالای مشابه نموده یا وجه پرداختی را از فروشگاه دریافت نمایند.

 1.   کاربران می بایست حداکثر ظرف مدت 7 روز بعد از دریافت کالا ایراد فنی را از طریق ارسال ایمیل یا تماس تلفنی به کارشناسان وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته اعلام نمایند . بدیهی است پس از گذشت 7 روز کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی باشد .
 2. ایراد فنی اعلام شده توسط کاربر مورد تایید کارشناسان وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته قرارگیرد.
 3. ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده یا مسائلی نظیر آن و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.
 4.   در صورتی که پس از استرداد کالا ایراد فنی اعلام شده  مورد تایید کارشناسان وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته نباشد هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری می باشد .
 •  عدم تطابق یا انصراف از خرید
  واحد کنترل کیفیت وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته قبل از بسته بندی مرسولات ، با دقت و حساسیت بالایی آنها را بررسی نموده و  درصورت اطمینان از صحت و تطابق کالا نسبت به ارسال آن اقدام می نماید با این وجود در صورتیکه کالای سفارش داده شده مغایر با کالای تحویلی توسط مشتری باشد  مشمول این سرویس روزه می باشد .

لازم به ذکر است که کلیه هزینه های عودت کالا بر عهده وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته می باشد.
در صورت بروز هر گونه خطا در ارزش ریالی یا درج قیمت کالا در وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته حق لغو سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری در وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته محفوظ می باشد.
وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته طی ۷۲ ساعت کاری مبلغ را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز نموده، لذا مشتری هنگام ورود به وب سایت وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته میپذیرد که از این مهم مطلع بوده و در این خصوص وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته مسئولیتی را متقبل نمی شود.

 1.  مشتری می بایست حداکثر تا هفت روز پس از تحویل کالا  نسبت به اعلام درخواست تعویض و حداکثر تا سه روز پس از تحویل کالا و یا ثبت سفارش نسبت به درخواست عودت کالا و یا وجه پرداختی ( در صورت ثبت سفارش ) به کارشناسان وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته از طریق تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما اقدام نماید در غیر این صورت کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی باشد و مشتری در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
 2. استرداد کالا مستلزم جدا نشدن تگ ها از کالا میباشد و در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ ها ، کالای خریداری شده قابل استرداد نمی باشد.
 3. در صورتیکه امکان تشخیص عدم تطابق کالا و یا مورد پسند نبودن آن بدون باز کردن پلمپ (آکبند)کالا مقدور باشد ، پس از خارج کردن کالا از حالت آکبند (پلمپ) امکان استفاده از این سرویس از کاربر سلب می شود.
 4. کالای برگشتی می بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط صنایع خزر لاکان و آراسته دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض و عودت می شود و صنایع خزر لاکان و آراسته هیچگونه مسئولیتی در این مورد نمی پذیرد.
 5. لازم به ذکر است که هر فرد حقیقی و حقوقی با یک نام کاربری مشخص و اطلاعات مشابه ، فقط  ۳ مرتبه میتواند از شرایط تعویض و عودت کالا استفاده کند ،در غیر این صورت صنایع خزر لاکان و آراسته مسئولیتی در این خصوص نخواهد پذیرفت.
 6. در صورت وجود مشکل در کالا و ایراد فنی از طرف صنایع خزر لاکان و آراسته کاربر موظف است که جهت پیگیری برای انجام عملیات عودت یا تعویض کالا به آدرس ایمیل info@khazarelectric.com عکس از کالا ارسال نمایند. در صورت عدم ارسال طی روزهای تعیین شده ،صنایع خزر لاکان و آراسته هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد پذیرفت.

” لازم به ذکر است که کاربر با خرید از وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته می پذیرد که از تمامی این قوانین مطلع میباشد و خارج از موارد ذکر شده حق هیچگونه ادعایی نخواهد داشت.”

وب سایت صنایع خزر لاکان و آراسته برای کاربران خود فضایی ایجاد نموده است تا در آن بتوانند از نظرات یکدیگر بهره مند گردند تا انتخابی صحیح و مطمئن داشته باشند . از این رو خواهشمند است تا در ایراد نظرات شخصی خود کلیه اصول اخلاقی و قانونی را رعایت نمایید .در غیر این صورت تمامی مسولیت و عواقب قانونی آن بر عهده کاربر می باشد.

همچنین در صورت عدم رعایت کاربر در درج نظرات خود ، صنایع خزر لاکان و آراسته نسبت به نشر و یا عدم نشر نظرات کاربران اختیار کامل دارد و  در صورت تشخیص مسولین سایت مجاز به جلوگیری از دسترسی مجدد کاربر به سایت و حتی در صورت لزوم تحت پیگرد قانونی قرار دادن کاربر می باشد.

 1.  در سایت امکان بحث و تبادل نظر با سایر کاربران، ثبت نظرات، پیشنهادات و سؤالات فراهم شده است. در این زمینه کاربران موظف هستند از درج هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی، افترا آمیز، تهدید کننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جداً خودداری نمایند، در غیراینصورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می باشد.
 2.  فروشگاه در نشر یا عدم نشر نظرات کاربران دارای اختیار کامل می باشد.
 3.  در صورتیکه کاربری نسبت به رعایت و ضوابط فروشگاه در درج نظرات توجه کافی نداشته باشد، فروشگاه مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

صنایع خزر لاکان و آراسته در راستای خریدی آسان تر و سریع تر و همچنین ارسال محصولات برای اشخاص حقیقی و حقوقی می بایست اطلاعاتی را نظیر نام ، آدرس ، شماره تلفن ، کد پستی و … از آنها دریافت نماید .
از دیگر مزایای ثبت نام و ارایه مشخصات مذکور عضویت در خبرنامه و سامانه اطلاع رسانی سایت می باشد که از این طریق امکان اطلاع از اضافه شدن محصولات جدید ، تخفیفات و فروش های ویژه برای کاربران فراهم می شود و که البته امکان انصراف و خروج از این خبرنامه ها و سامانه اطلاع رسانی در قسمت پروفایل شخصی مقدور می باشد.

صنایع خزر لاکان تمام تلاش خود را در حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی افراد می نماید تا خریدی امن و خاطره انگیز را برای کاربران خود مهیا سازد و البته از کاربران نیز تقاضا دارد تا در حفظ و نگهداری کلمه عبور خود نیز کوشا باشند تا از بروز خطرات ناشی از انتشار اطلاعات خصوصی جلوگیری شود.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)
سبد خرید
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من