preloader

تعویض و بازگشت کالا

ضمانت عودت ۷ روزه و تعویض ۰۰ روزه صنایع خزر لاکان و آراسته:

 1. جهت رفاه حال مشتریان خزر لاکان و آراسته ضمانت تعویض ۷ روزه با مظنه روز خریداری شده را در اختیار آنان قرار داده است بدین معنی که مشتریان پس از تحویل کالا ۷ روز فرصت خواهند داشت  در صورتیکه کالای خریداری شده دارای ایراد باشد، صنایع خزرلاکان و آراسته نسبت به تعویض کالا اقدام نماید چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه به اتمام رسیده باشد ، مشتریان می توانند درخواست کالای مشابه نمایند.

  •  لازم به ذکر است که هر فرد تنها یکبار می تواند اقدام به تعویض و عودت کالا (عودت فقط در فروشگاه اینترنتی امکان پذیر است) کند.
  1.  کاربران می بایست حداکثر ظرف مدت ۷ روز بعد از دریافت کالا ایراد فنی را از طریق ارسال ایمیل یا تماس تلفنی به کارشناسان خزرلاکان و آراسته اعلام نمایند . بدیهی است پس از گذشت ۷ روز کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی باشد .
  2.  ایراد فنی اعلام شده توسط کاربر مورد تایید کارشناسان خزرلاکان و آراسته قرارگیرد.
  3.  ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده یا مسائلی نظیر آن و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.
  4.  در صورتی که پس از استرداد کالا ایراد فنی اعلام شده  مورد تایید کارشناسان صنایع خزر لاکان و آراسته نباشد هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری می باشد.

واحد کنترل کیفیت صنایع خزرلاکان و آراسته قبل از بسته بندی مرسولات ، با دقت و حساسیت بالایی آنها را بررسی نموده و  درصورت اطمینان از صحت و تطابق کالا نسبت به ارسال آن اقدام می نماید با این وجود در صورتیکه کالای سفارش داده شده مغایر با کالای تحویلی توسط مشتری باشد  مشمول سرویس استرداد ۷ روزه می باشد و مشتری موظف است تا ۳ روز کارشناسان صنایع خزرلاکان و آراسته را مطلع کند.
لازم به ذکر است کلیه هزینه های عودت کالا بر عهده صنایع خزرلاکان و آراسته می باشد.

 • شرایط تعویض یا استرداد کالا :
  (استرداد کالا فقط مختص فروشگاه اینترنتی صنایع خزرلاکان و آراسته می باشد )
 1.  مشتری می بایست حداکثر تا هفت روز پس از تحویل کالا  نسبت به اعلام درخواست تعویض و حداکثر تا سه روز پس از تحویل کالا و یا ثبت سفارش نسبت به درخواست عودت کالا و یا وجه پرداختی ( در صورت ثبت سفارش ) به کارشناسان صنایع خزرلاکان و آراسته از طریق تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما اقدام نماید در غیر این صورت کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی باشد.
 2.  استرداد کالا، مستلزم جدا نشدن تگ ها از کالا  و ملزم به ارایه فاکتور می باشد و در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ ها و فاکتور، ، کالای خریداری شده قابل استرداد نمی باشد.
 3.  در صورتیکه امکان تشخیص عدم تطابق کالا و یا مورد پسند نبودن آن بدون باز کردن پلمپ (آکبند)کالا مقدور باشد ، پس از خارج کردن کالا از حالت آکبند (پلمپ) امکان استفاده از این سرویس از کاربر سلب می شود.
 4.  کالای برگشتی می بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط صنایع خزرلاکان و آراسته دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض می شود.
 5.  اگر ایراد فنی یا فیزیکی به تائید کارشناسان برسد ، هزینه ارسال به عهده صنایع خزرلاکان و آراسته می باشد.
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)
سبد خرید
فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من